Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Syczy i czuć gaz przez filtr powietrza........

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Syczy i czuć gaz przez filtr powietrza........

    Koledzy
    Nie dziala mi zapalniczka! Pomocy
    Ani nie podlacze CB Radia teraz Ani nie podladuje telefonu Glownie chodzi mi o CB Radio
    Sprawdzilem wszsytkie bezpieczniki i sa ok! Jak wlacze swiatlo to ta zaroweczka sie swieci Prawdopodobnie nie dochodzi prad do samej zapalniczki i to by sie zgadzalo bo robilem probe z zaroweczka i nie swiecila Zrobilem takie obejscie do wtyczki w samej kostce przeprowadzilem kabelek tam gdzie byl prad do tego miejsca gdzie nie bylo pradu i teraz zarowka dziala jak mam zapalone swiatla w aucie Wiadomo ze to nie jest wyjscei na dluzsza mete Czy ktos moze ma jakis pomysl co sie dzieje????

    Prosze odrazu koledzy o schemat bezpiecznikow do mojej skody Ktory odpowiada za co!!!! Pozdrawiam
    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

  • #2
    Syczy i czuć gaz przez filtr powietrza........

    Pisałem kilka dni wcześniej o dziwnych objawach, ale nikt na nie nie odpowiedział. Moze teraz. Otóż przy zimnym silniku, odpalam go, zaznaczam, że mam go też na gaz, jedzie spokojnie na benzynie i z chwilą przejścia auta na gaz, zaczyna coraz głośniej syczeć, czuć w kabinie gaz i samochód gaśnie. Co dziwnego, gdy jest nagrzany, postoi trochę zapalam i jadę, wiadomo, przy sekwencji najpierw jedzie na benzynie, przełącza się na gaz bez problemu. Dopiero gdy [postoi dłużej i jest silnik zimy pojawiają się te objawy. Mam instalację AKME, silnik AEE z 1999 r. POMÓŻCIE!!! A może znacie dobrego mechanika, gazownika z okolic Zgierza. A może to wcale nie wina gazu?????
    Moja Octavka tyle pali---

    Piszę poprawnie po polsku.

    Komentarz


    • #3
      moja rada taka wylacz instalke i najlepiej wyciagnij bezpiecznik zeby miec 100% pewnosci ze nikt albo sam sie ni zapomnisz i nie przelaczysz na gaz.

      Jesli tak bedziesz jezdzil a faktycznie gaz sie "cofa" do obudowy filtra to jak sie nazbiera i eksploduje to bedzie cie to ktroche kosztowac.
      Uszkodzi obudowe, przeplywomiarke /jak masz/ i kto wie co przy okazji
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        Na benzynie nie ma takiej reakcji,wszystko jest OK. Jak zapale zimny i wyłącze od razu gaz, wszystko śmiga dobrze. I jak się rozgrzeje porządnie, i przełącze na gaz, też jest OK. Ale masz rację, nie będę już na razie jeździł na gazie. Musz,ę znaleźdz porządnego fachowca. Ale co to może być???
        Moja Octavka tyle pali---

        Piszę poprawnie po polsku.

        Komentarz


        • #5
          najprawdopodobniej walnięta membrana w reduktorze. wywala gaz wężykiem podciśnieniowym. nie jeździc na gazie, jechac do gazownika w celu wymiany zetawu naprawczego/reduktora.
          pablo_doctor, przeplywka w AEE??
          Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

          Komentarz


          • #6
            huwe napisalem jak ma - siedzac w parku lub w innym zacnym miejscu ni koniecnie pamietam co ktory silnik ma ...

            Pozdrawiam
            pablo_doctor

            Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

            CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

            http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

            Komentarz


            • #7
              huwe jesteś SPECJALISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na odległość zrobiłeś idealną diagnozę!!! Wczoraj wymienili reduktor, zestaw naprawczy. Dzieki za radę!!!!!!!!!!!!!
              Moja Octavka tyle pali---

              Piszę poprawnie po polsku.

              Komentarz


              • #8
                dziękuję ops:
                Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X